۳۰

مهر۱۳۹۶

یکشنبه

امام خمینی
مرا عهدی است با جانان که تا جان در بدن دارم
هواداران کوي‌اش را چو جان خويشتن دارم

پیوندهای مفید

دفتر مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

مجلس شورای اسلامی

طرح ها و پروژه ها

رادیو مجلس


پیوندها

خارج از برنامه پنجم توسعه سخن گفتن شعار است

اسفند ۱۱م, ۱۳۹۰ توسط

– کاندیدای کاشان و آران و بیدگل در مجلس:
خارج از برنامه پنجم توسعه سخن گفتن شعار است.

خبرگزاری فارس: کاندیدای کاشان و آران و بیدگل برای حضور در مجلس نهم شورای اسلامی گفت: خارج از برنامه پنجم توسعه سخن گفتن شعار است.
خبرگزاری فارس: خارج از برنامه پنجم توسعه سخن گفتن شعار است

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، عباسعلی منصوری شامگاه دوشنبه در جمع دانشجویان کاشان اظهار داشت: با توجه به اینکه یک سال از برنامه پنجم توسعه گذشته و با باقی ماندن چهار سال دیگر از این برنامه که با چهار سال دوره نمایندگی توأم می‌شود بنابراین اهداف و مطالب باید در چارچوب این برنامه باشد و هر چیزی خارج از آن گفته شود شعار است.

وی سپس به برخی برنامه‌های خود که مطابق برنامه پنجم توسعه است پرداخت و گفت: تلاش در جهت قرار دادن کاشان و آران و بیدگل به عنوان الگوی توسعه اسلامی ایرانی در کشور هدفی است که باید هم و غم خود را برای تحقق آن به کار گیریم.

به گفته وی ‌سعی در مسیر ارتقای آموزش در سطوح مختلف تحصیلی و همچنین حوزه و دانشگاه، ارتقای سطح شاخص توسعه انسانی و هماهنگ کردن رشد شاخص آموزشی، بهداشت، بیمه و اشتغال به گونه‌ای که در استان در بالاترین سطح قرار گیرد، ساماندهی امور جوانان و ورزش منطقه با استفاده از ظرفیت‌های موجود و تلاش در جهت تحول و ارتقای نظام اداری و مدیریتی منطقه برخی دیگر از برنامه‌هایش برای حضور در مجلس نهم است.

کاندیدای کاشان و آران و بیدگل برای حضور در مجلس نهم شورای اسلامی همچنین از تمدن‌سازی، تشیع و صنعت به عنوان سه مؤلفه‌ و شاخصه‌ای که کاشان را از دیگر شهرها متمایز می‌سازد نام برد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901209000041

2 دیدگاه در “خارج از برنامه پنجم توسعه سخن گفتن شعار است

  1. اقای منصوری دست شما درد نکنه که تو بررسی صلاحیت وزرای دولت یازدهم از حق مردم دفاع کردید و نه از اشخاص.
    دوم اینکه از طرف من این حدیث رو از امام جعفر صادق به اقای قدوسی بگین که یکی از ان حضرت میپرسه که ایا خداوند که رحمان و رحیم است و توبه پذیر است اگر شمر ذالجوشن هم توبه کند توبه اش مقبول است که امام با اشک جواب میدهد بله.
    پس چگونه ایشان مردم را از رحمت خداوند کریم مایوس میکند.
    با تشکر از خدمات شما.

    • سلام متشکرم بلاخره دیدگاه ایشان است بایدخیلی سپاسگزار خداوندباشیم که توبه پذیر است اگر مارا قاضی میکرد بهشتش به اندازه زمین فوتبال میشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.