۳۰

مهر۱۳۹۶

یکشنبه

امام خمینی
مرا عهدی است با جانان که تا جان در بدن دارم
هواداران کوي‌اش را چو جان خويشتن دارم

پیوندهای مفید

دفتر مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

مجلس شورای اسلامی

طرح ها و پروژه ها

رادیو مجلس


پیوندها

عباسعلی منصوری مهمان گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما+فیلم

تیر ۱۴م, ۱۳۹۳ توسط

عباسعلی منصوری پنجشنبه شب مهمان گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما  بود.

2398603_208

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی منصوری ، نماینده مردم کاشان وآران وبیدگل و عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس پنجشنبه شب (۱۲ تیر ماه)با حضور در گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما به همراه “فواد ایزدی” کارشناس مسائل سیاسی  به بررسی حمله ناو جنگی آمریکایی(وینسنس) به هواپیمای مسافربری ایران پرداخت.

“عباسعلی منصوری” نماینده مجلس شورای اسلامی درابتدا و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا آمریکایی‌ها از ایران عذرخواهی نکرده‌اند و مسئولیت این حادثه را مورد پذیرش قرار ندادند؟ گفت: همه هواپیماها مجهز به سامانه‌ای برای تشخیص دوست از دشمن است، به گونه‌ای که این سامانه در هواپیمای مسافربری ۶۵۵ روشن بود.
*دادن مدال افتخار به عاملان جنایت هواپیمایی مسافربری ایران مضحک است

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مضحک‌ترین موضوع دادن مدال افتخار به عاملان این جنایت بود، خاطرنشان کرد: ملت ایران آگاه است و بدرفتاری‌ها و جنایت‌های آمریکا را می‌شناسد، از این رو باید به جهانیان آگاهی بدهیم تا آمریکایی‌ها را به خوبی بشناسند.

وی با اشاره به سرعت، ارتفاع و کریدور پرواز هواپیمای ایرانی ادامه داد: سرعت و پرواز هواپیما کاملا مشخص بود.

منصوری با اشاره به استفاده از اورانیوم ضعیف شده در عراق و بکارگیری هواپیمای بدون سرنشین در پاکستان از سوی آمریکا گفت: بالغ بر دو تا ۳ هزار کشته شده غیرنظامی در پاکستان ذکر شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خدمه پروازی و خدمه یک ناو بر مبنای حرکت هواپیما اقدام می‌کند، افزود: تمام سرنشینان هواپیمای مسافربری ایران بیگناه‌ترین انسانها به حساب می‌آیند، زیرا بدون سلاح کشته شدند.

*لکه ننگی به تاریخ آمریکا اضافه شده است

وی با بیان اینکه اقدام آمریکا بسیار وحشیانه بود، خاطرنشان کرد: این لکه ننگ در تاریخ آمریکا به سایر اقدامات جنایتکارانه این کشور اضافه شده است.

منصوری با اشاره به اینکه متاسفانه هیچ یک از خدمه کشتی وینسنس تحت پیگیری و محاکمه قرار نگرفتند، ادامه داد: بسیاری از روزنامه‌ها اعلام کرده بودند که این اقدام آمریکا بر ضد هواپیمای مسافربری ایران فجیع‌ترین حادثه در طول تاریخ به شمار می‌آید.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه چرا باید حواسمان را به آمریکا جمع کنیم؟ گفت: اگر بخواهیم لیست جنایت آمریکا را بشماریم می‌توانیم یک کتاب بسیار قطور از فجایع این کشور بنویسیم

وی با اشاره به اینکه آمریکا حق صحبت از حقوق بشر ندارد، افزود: آمریکا ناقض حقوق بشر است، زیرا به عراق حمله کرده و از گلوله‌های اورانیوم ضعیف شده استفاده کرده که برخلاف حقوق بشر بود.

*گروه‌های تروریستی زاییده تفکر سیستم اطلاعاتی آمریکا است

منصوری با اشاره به اینکه القاعده، داعش و طالبان زاییده تفکر سیستم اطلاعاتی آمریکا است، ادامه داد: آمریکا این گروه‌های تروریستی را تاسیس کرده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فجایع عراق، پاکستان، سوریه و لبنان بر اثر تفکراتی است که آمریکا به اجرا گذاشته است.

وی بیشترین زندانیان را در آمریکا دانست و گفت: حدود ۲ میلیون زندانی در زندانهای آمریکا بسر می‌برند، به طوری که ۳۰ هزار نفر در کالیفرنیا در سلولهای انفرادی اعتصاب غذا کرده‌اند.

منصوری با اشاره به جاسوسی‌های اینترنتی آمریکا افزود: آمریکا اقدام به جاسوسی درباره صدراعظم آلمان و رئیس جمهور برزیل کرده است.

*آمریکا برای خود خط قرمز قائل نیست

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمی‌توان به آمریکا اعتماد کرد، گفت: آمریکا برای خود خط قرمز قائل نیست. جهانیان نسبت به آمریکا بی‌اعتماد هستند، در حوزه‌های مختلف از جمله تهاجمات فرهنگی شاهد نقض حقوق بشر آمریکا هستیم.

منصوری با اشاره به تحریم‌های اقتصادی که از سوی آمریکا برای تمام دنیا اعمال می‌شود، افزود: این تحریم‌ها مبنای حقوقی ندارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه وظیفه ملت در قبال جنایت‌های آمریکا چیست؟ گفت: ایران به طور مداوم تحت نقض حقوق بشر آمریکا قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به صدام در دوران جنگ بسیار کمک می‌کرد، گفت: متاسفانه بسیاری از جوانان ایران در طول جنگ با صدام به شهادت رسیدند.

منصوری با بیان اینکه ملت ما آمریکا را می‌شناسد، ادامه داد: ملت ما رفتارهای آمریکا را می‌داند و جنایت‌های آنها را لمس کرده است.

*آمریکا را باید به جهانیان بشناسانیم

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید آمریکا را به جهانیان بشناسانیم، گفت: باید مجموعه‌ای را در اختیار جهانیان قرار دهیم تا آنها آگاه شوند.

Get the Flash Player to see this content.

Get the Flash Player to see this content.

دانلود قسمت۱

دانلود قسمت۲

1 دیدگاه در “عباسعلی منصوری مهمان گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما+فیلم

 1. معنای کویر
  برای فهمیدن معنای واقعی آرامش،گاهی سری به کویربزنیم.
  کویر،تمامش سادگی،پاکی،نجابت،صداقت و اوج آرامش است.
  آنگاه که رملهای داغ ونرم کویر،پایت را نوازش میکنند،انگار قلبت،
  همه گرمای وجود خورشیدراجذب میکند.
  آنجاکه دوست داری باهمه غرورت خاکش را درآغوش بگیری…
  برای لذت ازکویر بایدهمه وجودت خاک شود تابتوانی به آرامش برسی.

  پس پیش ما بیایید .منتظر حضور شما در تارنمای زیبایی کویر هستیم .http://mohamadreza78.blogfa.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.